Hakkımızda

Web dünyasının en büyük ihtiyacı olan özgün çalışmaları tam olarak kaliteli ve farklı bir tarzla sizlere sunmak için girdiğimiz bu yolda, çekirdekten yetişmemizin vermiş olduğu kaliteli ve özenli işleyiş sayesinde, tamamen profesyonel işlemlere ulaşmanız için sizlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Biz, MD5.com.tr aile olarak girdiğimiz bu yolda, kaliteden taviz vermeden, ihtiyaç duyduğunuz her türlü web ile alakalı konuda çözümler üretmekteyiz. Şirketinizin ihtiyacı olan sıra dışı ve tamamen farklı bir web tasarımına en kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktayız. İş ahlakını tamamen benimsemiş profesyonel ekibimiz, en doğru çözümlere ulaşmanız ve kaliteli ürünlere sahip olmanız için üstün çaba sarf ederek, en iyi hizmetleri ortaya çıkartmaktadır.

Web tasarımıyla birlikte sizlere sunulan Yönetim Paneli’nin farkına kısa sürede varıp, en kaliteli ve en kullanışlı yapıya sahip olduğunu da anlayabilirsiniz. Tamamen kullanıcı odaklı çalışmaların meyvelerine ulaşacağınız şirketimizle birlikte, taleplerinizin karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. Web Tasarımla birlikte SEO Analiz, Grafik, CSS, HTML, PHP ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda tecrübelerle sabitlenmiş bir uzmanlığa sahip olup, aynı zamanda Sosyal Medya Danışmanlığı, İnternet Reklamcılığı ve İnternet Pazarlaması konusunda da sorunsuz desteklere ve hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Web alanındaki yeni yardımcınız ve çözüm odaklı çalışmamız neticesinde, memnun ayrılmayacağınız tek bir işe bile girmeyeceğinizin garantisine ulaşabilirsiniz.

Amacımız; her geçen gün bilgilerimizin üzerine yenilerini ekleyip, gelecek olan her türlü talebe aynı anda cevap vererek, üstün başarılı bir çizgide ilerlemek olup; müşterileri memnuniyetini ise, daima %100 ‘de tutmak istemekteyiz.

Sıradanlıktan kurtulup, tamamen kaliteli hizmetler almak için geç kalmayın. Dijital ortamdaki prestijiniz, artık emin ellerde!

Uzman Ekibimiz

ismail

İSMAİL BAYAR

Kurucu Ortak / Genel Müdür
sergen

SERGEN KABASAKAL

Wordpress / PHP
alim

ALİM KUTLU

Kurucu Ortak / Proje Yöneticisi
no image

İBRAHİM KAYMAKÇI

UI / UX Designer
hakan kaya

HAKAN KAYA

Girişim Danışmanı / Marka Patent
tarık

TARIK DEMİRYÜREK

Yazılım Geliştirici
tuba

TUĞBA KARACA

Grafik Tasarım