Woocommerce N11 Entegrasyonu

Woocommerce N11 Entegrasyonu

Woocommerce N11 Entegrasyon ile woocommerce alt yapısında olan web siteniz üzerindeki ürünleri n11 e yüklemek çok kolay !

E- ticaret sitesi olarak kendi siteniz dışında ürün hizmet satabileceğiniz sitelerin başında n11 gelmekte ve n11 de açtığınız mağazalar neredeyse yapı, şekil ve satış bakımından sizin ikinci bir siteniz gibi değerlendirebilirsiniz. Sağladığınız hizmet/ ürün aralığınız 5-10 adet değil ise bu ürünlerinizi hem woocommerce sitenize hem n11 mağazanıza ayrı ayrı eklemek ve güncellemek sizler için zaman kaybından başka bir şey değil. Peki sizlere bu zaman kaybını ortadan kaldıracağımızı ve yeni ürün ekleyeceğiniz zaman da n11 paneline girmeden sitenizden ürünü ekleyip aynı zamanda n11 mağazanızda sorunsuz ve güvenli  bir şekilde ürünlerinizin yükleneceğini söylesek.

Woocommerce N11 Entegrasyonu yapısına bakacak olur isek, Entegrasyonu kullanmak oldukça kolay, öncelikle n11 entegrasyon eklentisini woocommerce sitenize kurmanız ve lisans anahtarını girmeniz gerekiyor. Daha Sonra n11 mağazanıdan api hesabı oluşturup wordpress admin menüsündeki n11 entegrasyon/ gelişmiş ayarlar sekmesinden api bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.2. olarak kategori ayarları penceresinden woocommerce kategorilerinizin karşısına n11 kategori idlerini eklemeniz gerekiyor. Woocommerce sitenize ürünleri ekledikten sonra Entegrasyon penceresinden n11 e yüklenmeyen ürünler yeşil olarak karşınıza listelenecektir. Ürünleri toplu olarak seçip Yükle butonuna bastığımızda Ürünler n11 mağazamıza eklenecektir. Entegrasyon yalnızca woocommerce ürünlerinizi n11 mağazanıza eklemenize olanak sağlar. Gelen siparişleri n11 mağazanıza panelinizden ve woocommerce panelinizden ayrı ayrı yönetmeniz gerekir.

Woocommerce sitenize kolayca entegrasyonu sağlayıp sadece siteniz üzerinden ürünlerinizi girip n11 entegrasyonunu yapıp yayınlama işlemini yapıyorsunuz. Emin olun eğitimli bir maymun bile bu işlemi birkaç tuş ile tamamlayabilir.

Ayrıca güncellediğiniz ürünleri N11 entegrasyon penceresinde görebilir aynı şekilde tek tık ile n11 mağazanızda güncelleyebilirsiniz. Entegrasyonumuz xml yada excel tabanlı çalışmaz. Kullanımı oldukça kolay ve sadeleştirilmiştir.

Woocommerce N11 Entegrasyon  yapısı gereği işletme dostu bir yazılım ürünlerinizi kolay bir şekilde sitenize yükleyip n11 entegrasyonu yaparak vakit kaybınınızı yada başka birine ayrıca yükletiyorsanız ürünlerinizi size yansıyan extra maliyeti ve eforu ortadan kaldırıp hızlı etkili ve bir şekilde sizlere hizmet vermek için oluşturulmuş bir yazılımdır.

Ürün hakkında bilgi almak, ürünü satın almak veya farklı yazılım talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

2 Comments
 • SELAMİ
  Posted at 00:56h, 17 Eylül Cevapla

  Merhaba,

  woocommerce tabanlı sitemizin n11 ve diğer pazaryeri entegrasyonlarını sağlamak istiyoruz. Api veya eklenti konusunda geliştirme yapıyor musunuz?

 • ismail
  Posted at 22:34h, 22 Aralık Cevapla

  Merhaba, Wocommerce n11 entegrasyonumuz hazır haldedir, şu an hepsiburada ve gittigidiyor pazaryerleri için entegrasyon hazırlamaktayız.

Post A Comment